Turniej w Rytrze - Liga Popradzka 2015/2016

Niestety z przyczyn organizacyjnych zależnych od wytypowanych do gry uczestników Ligi, mimo szczerych chęci gospodarza – p. Bartosza Stokłosy w turnieju wzięły udział zaledwie 4 ekipy. Żałować powinni wszyscy którzy 7 II nie przyjechali do Rytra. Na przepięknym obiekcie – chyba największym na jakim gości Liga Popradzka – rozegrano blisko 3 godzinny turniej. Czas przeznaczony na tę imprezę pozwalał zagrać sześć 20 minutowych meczów oraz sparing pomiędzy Łukowicą a Rytrem. Co do samego turnieju. Przebiegał w sportowej i miłej atmosferze. Na przewidzenie takiego rozstrzygnięcia nie pokusiłby się chyba nikt oprócz trenera zwycięskiej drużyny młodszej reprezentacji Sokolików 06 r. Z kwitkiem odesłali zostali zwycięzcy „feryjnego turnieju” w Szczawnicy/Krościenku – piłkarze Popradu Rytro. Dość nieoczekiwanie ale w pełni zasłużenie przegrali starsi o rok koledzy z UKSu, natomiast pogromcami zwycięskiej ekipy została ambitnie do końca walcząca drużyna Łukowicy, która wykorzystała limit pecha z całego sezonu i mimo zwycięstwa z najlepszą drużyną niedzielnego turnieju musiała zadowolić się ostatnim miejscem.
oto wyniki:

1. Sokoliki 06 Stary Sącz